KONST / Litografier / Färglitografi 13556190
nr 1355 6190
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 266/360. Motivet: 28x45 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:04:55
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
19 okt
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson